Wczytuję dane...

Rzęsy w Paletkach

Niejedna kobieta marzy o olśniewającym oraz głębokim spojrzeniu. By osiągnąć taki efekt, umawia się do Twojego salonu na zabieg przedłużenia włosków na dolnych oraz górnych powiekach. Chcesz, by była zadowolona z usługi, poleciła Cię koleżankom i wróciła jeszcze raz? Zainwestuj więc w profesjonalne, sztuczne rzęsy w paletkach. Materiały o doskonałej jakości mają bowiem duże znaczenie dla efektu końcowego zabiegu!

W naszym sklepie online znajdziesz produkty o różnej długości i grubości. Są one dostępne w wielu kolorach, od klasycznej czerni, aż po różne odcienie brązu. Przygotowaliśmy kępki sztucznych rzęs w paletkach, pochodzące od rożnych firm i z rozmaitych kolekcji np.:
- Mink Express,
- Russian Volume,
- Wave Lashes
i innych.

Dlaczego warto zainwestować właśnie w rzęsy Mink, Russian Volume czy Brown Line, z naszego salonu? Bowiem te produkty są wygodne w aplikacji oraz ściąganiu, co jest istotne dla komfortu pracy. Polecamy je także ze względu na Twoje klientki. Przypadnie im do gustu to, że owe kępki są lekkie i dają naturalny, lecz widoczny efekt!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów