Wczytuję dane...

Removery

Jeśli w swoim salonie kosmetycznym oferujesz usługi zagęszczania i doklejania włosków na górnych i dolnych powiekach, to z pewnością przydadzą Ci się produkty, które zamieściliśmy w tej kategorii. Kup profesjonalne Removery do rzęs przedłużanych firmy Noble Lash i bądź gotowa, by szybko oraz profesjonalnie rozpuścić klej i następnie ściągnąć aplikowane wcześniej sztuczne włoski.

Produkty z naszego sklepu online są dostępne w kilku formułach, możesz więc dobrać taką, z którą najlepiej Ci się pracuje. Masz do wyboru Remover do sztucznych rzęs w żelu, kremie lub płynie. Do tego ostatniego dołączony jest pędzelek, którym możesz precyzyjnie rozprowadzić produkt na linii powieki.

Kosmetyki te są przeznaczone do użytku przez początkujące oraz doświadczone stylistki, a także te Panie, które dbają o oprawę oczu w domu i samodzielnie ściągają przedłużone włoski. Produkty są bowiem łatwe w aplikacji, mają łagodną formułę i nie szkodzą naturalnym włoskom.

Robiąc zakupy w naszym sklepie online pamiętaj, by zaopatrzyć się także w płyn do demakijażu! Będzie Ci potrzebny do usunięcia tuszu przed zabiegiem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów