Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Piękne rzęsy i nienaganny makijaż

Wykonanie perfekcyjnego makijażu wymaga nie tylko umiejętności, ale i cierpliwości oraz czasu. Przedłużone rzęsy ułatwiają tę czynność, dają bowiem efekt wyrazistego oka, nawet bez użycia tuszu. Piękne, długie i naturalnie podkręcone rzęsy stają się zarówno ozdobą, jak i bardzo praktycznym rozwiązaniem. Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonany u wykwalifikowanej stylistki wystarcza na kilka tygodni, a uzupełnienie i odpowiednie odżywienie rzęs utrwali doskonałe efekty.

 

Metoda objętościowego przedłużania rzęs

Gęste i długie rzęsy są marzeniem wielu kobiet. Metoda objętościowa pozwala na ich spełnienie, polega bowiem na doklejaniu sztucznych rzęs do naturalnych. Kępki rzęs są lekkie i miękkie, a w razie utraty nawet jednego z doklejonych wachlarzy rzęs, inne uzupełniają braki i idealny efekt objętości pozostaje na długo. Przed wykonaniem zabiegu, stylistka dobiera odpowiedni kolor, grubość, długość oraz stopień podkręcenia rzęs indywidualnie do klientki.

 

Rzęsy Russian Volume stworzone do metod objętościowych

Po wykonaniu zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs stają się one wyraźne, ciemniejsze i pełniejsze. Dzięki temu można zaoszczędzić czas przeznaczony na przygotowanie makijażu i jego zmywanie. Rzęsy Russian Volume mają specjalnie dostosowany do metod objętościowych design oraz cieńsze podstawy, które ułatwiają układanie ich w wachlarze. Aplikacja metodą Russian Volume wymaga użycia znacznie mniejszej ilości kleju, a mimo to efekt jest długotrwały i bardziej wyrazisty, niż w przypadku metody 1:1. Rzęsy Russian Volume D 0,05 to lekkie, miękkie i komfortowe w aplikacji produkty, o profilu dającym spektakularne efekty podkręcenia. Opakowanie w wersji Premium zawiera ulepszone paski z technologią Clean Peel pozwalające na szybszą pracę. W paletce znajduje się 12 pasków z rzęsami, a w opakowaniu Mix aż 13 pasków. Produkt może być stosowany w jednej aplikacji z rzęsami Mink z dużej palety.
 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

Polecamy