Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Russian Volume dla kobiet, które pragną więcej!

Rzęsy Russian Volume zostały stworzone specjalnie do metod objętościowych, polegających na doklejaniu do rzęs naturalnych wachlarzy sztucznych rzęs. Piękne, lekkie i miękkie wymagają użycia znacznie mniejszej ilości kleju, niż przy tradycyjnych sposobach przedłużania, a efekt objętości trwa dłużej, dzięki unikalnym kształtom tworzonych wachlarzy. Nawet po utracie któregoś z nich, luka zostaje wypełniona sąsiednim wachlarzem, utrzymując gęstość i objętość. Rzęsy Russian Volume aplikuje się w sposób, który nie obciąża włosków naturalnych, ponieważ rozkład ciężaru jest inny niż w metodzie 1:1.

Ekstremalny skręt i oszałamiający efekt!

Rzęsy Russian Volume D 0,07 dostępne są w sklepie Noble Lashes w eleganckich opakowaniach wersji Premium. W paletce znajduje się 12 pasków rzęs przymocowanych za pomocą taśmy ułatwiającej delikatne odklejanie rzęs i szybszą pracę. Lekkie i komfortowe w użytkowaniu produkty Russian Volume można stosować w jednej aplikacji razem z rzęsami Mink z dużej palety. Oszałamiający efekt jest uzyskany dzięki wyraźnie widocznemu profilowi rzęs - D, a odpowiednio dobrana przez stylistkę długość, nada oczom nowy wymiar. Dostępna jest również paletka Mix, w której znajduje się 13 pasków rzęs.

Lifting i laminacja rzęs

Są to zabiegi bezinwazyjne i bezpieczne, a rzęsy zostają naturalnie podkreślone. Metoda polega na podniesieniu i podkręceniu rzęs, a następnie dogłębnym ich odżywieniu, najczęściej z użyciem olejku keratynowego. Keratyna ma właściwości wzmacniające, pogrubiające i nabłyszczające, zapobiega łamliwości i regeneruje powstałe ubytki w głębi struktury rzęsy. W naszym sklepie internetowym Noble Lashes dostępne są cenione przez stylistów na całym świecie zestawy do liftingu i laminacji rzęs, których efekt utrzymuje się nawet przez sześć tygodni.

 


Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

Polecamy