Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Unikalna budowa rzęs Russian Volume

Wykwalifikowane stylistki oferują zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs metodą objętościową, która polega na doklejaniu do rzęs naturalnych, lekkich i delikatnych wachlarzy rzęs sztucznych. Nieobciążające i komfortowe w noszeniu dzięki specjalnie opracowanej strukturze i cienkiej podstawie tworzą unikalne kępki rzęs nadające objętości. Piękny profil, połysk i miękkość rzęs Russian Volume zapewnia klientkom wygodę i poczucie luksusu. Stylowo i elegancko stworzona oprawa oka gwarantuje oszałamiające i długotrwałe efekty.

Magnetyzujące spojrzenie i wyjątkowa oprawa oczu

Produkt Russian Volume D 0,10 to rzęsy o skręcie zwiększającym efekt podkreślenia oka. Idealny dla pań lubiących mocny i wyraźny makijaż. Zmysłowa i przyciągająca uwagę oprawa oczu sprawi, że każda z pań poczuje się wyjątkowa, a spojrzenie nabierze zmysłowości i magnetyzmu. Rzęsy Russian Volume zostały stworzone do metod objętościowych, czyli doklejaniu do rzęs naturalnych wachlarzy rzęs sztucznych. Dzięki specjalnej strukturze są one lekkie, miękkie i nie obciążają powiek, a ich aplikacja wymaga mniejszej ilości kleju niż w metodzie 1:1. Efekt zabiegu utrzymuje się długo - nawet po utracie jednego z wachlarzy sąsiadujące z nim kępki rzęs skutecznie uzupełniają powstałą lukę.

Paletki ułatwiające pracę

Rzęsy Russian Volume są dostępne w paletkach. Mocowane są do spodu opakowania taśmą, od której w łatwy sposób można odklejać rzęsy pojedynczo lub po kilka sztuk. W opakowaniach Premium ulepszone paski z technologią Clean Peel pozwalają na szybszą pracę. Podczas jednej aplikacji można stosować rzęsy Russian Volume razem z rzęsami Mink z dużej palety. Opakowanie zawiera 12 rzędów rzęs, a w paletce Mix znajduje się 13 pasków. Dzięki paletkom rzęsy są łatwe w przechowywaniu i wygodne do użycia podczas wykonywanych zabiegów.


 

 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

Polecamy