Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Piękne rzęsy każdego dnia

Teraz wyrazista i podkreślająca kształt oka oprawa jest możliwa nawet o poranku i bez makijażu, ponieważ zabiegi proponowane przez stylistki rzęs nie tylko umiejętnie wydobędą naturalne piękno twarzy, ale są także długotrwałe. Produkty Noble Lashes pozwalają na uzyskanie doskonałych efektów, a dodatkowo dostępne są na stronie naszego sklepu internetowego w korzystnych cenach.

Metoda Russian Volume

Sztuczne rzęsy Russian Volume zostały stworzone specjalnie do metod objętościowych, czyli doklejania do rzęs naturalnych wachlarzy rzęs sztucznych o lekkiej i delikatnej strukturze. Do wykonania takiej aplikacji stosuje się znacznie mniej kleju niż przy metodzie 1:1. Rzęsy naturalne i powieki nie są obciążone, a dzięki odpowiedniemu rozłożeniu ciężkości oraz kątowi odchylenia rzęsy zapewniają komfort noszenia. Jednocześnie linia Russian Volume to synonim luksusu i spektakularnych efektów, ponieważ połysk, miękkość i unikalny profil rzęs nadaje oczom nowy wymiar.

Paletki - praktyczne narzędzie do przechowywania

Proponowane przez markę Noble Lashes rzęsy Russian Volume C 0,12 pakowane są w paletki. Rzędy łatwych do odklejania rzęs przymocowane są taśmą. Trzyma ona rzęsy na tyle delikatnie, że stylistka z łatwością odklei zarówno jedną, jak i kilka rzęs jednocześnie. W opakowaniu znajduje się 12 rzędów rzęs. Do aplikacji rzęs Russian Volume nie potrzeba tak dużo kleju, jak do metod 1:1, a mimo to efekt objętości utrzymuje się bardzo długo. W razie utraty choćby jednej z nich sąsiadujące kępki rzęs uzupełniają powstałe luki.

 


 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

Polecamy