Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Piękne rzęsy dostępne od zaraz!

Odpowiednia oprawa oka nadaje spojrzeniu głębi, zmysłowości i przejmującego magnetyzmu, których nie sposób zapomnieć. Teraz w salonach stylizacji rzęs każda z pań, może skorzystać z zabiegu upiększania rzęs stanowiących główną oprawę oczu. Oferowane metody to zarówno bezinwazyjny lifting i laminacja rzęs, jak i przedłużanie i zagęszczanie za pomocą doklejania sztucznych rzęs.

Bezpieczne zabiegi w profesjonalnym salonie stylizacji rzęs

Kiedy decydujemy się na zabieg kosmetyczny, poszukujemy miejsc sprawdzonych i polecanych przez inne osoby. Podobnie jest w przypadku przedłużania rzęs, które wymaga zachowania właściwej higieny i warunków pracy. Salony stylizacji są miejscem, gdzie każda klientka ma prawo czuć się bezpiecznie i komfortowo oraz z przyjemnością i zaufaniem poddać zabiegom upiększającym. Czyste i schludne stanowisko pracy stylistki jest jednym z najważniejszych elementów, jakie zauważają klienci, a właściwie przeprowadzony zabieg, przez wykwalifikowaną osobę potwierdza wysoką jakość usług.

 

Russian Volume metoda, która zapewnia doskonałe efekty!

Rzęsy z linii Russian Volume mają unikalną budowę i strukturę, która jest stworzona specjalnie do metod objętościowych. Doklejanie ich nie obciąża naturalnej rzęsy, a ponadto wymaga znacznie mniejszej ilości kleju, niż przy metodzie 1:1. Efektywność zabiegu i jego długotrwałość zapewnia piękny profil, miękkość i połysk sztucznych rzęs, a przy ewentualnej ich utracie, powstała luka zostaje natychmiast zapełniona przez sąsiadujące kępki rzęs. Sztuczne rzęsy są pakowane w paletkach i delikatnie przymocowane taśmą, co gwarantuje łatwość odklejenia ich zarówno pojedynczo, jak i po kilka sztuk jednocześnie. Paletka rzęs Russian Volume zawiera 12 rzędów rzęs o długości od 8 do 13 mm. Profil D zapewnia spektakularne efekty podkręcenia rzęs. Ich grubość wynosi 0,12 mm.


 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

Polecamy