Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Co wyróżnia kobiety z tłumu?

Rzęsy są wizytówką każdej z nas. Im dłuższe i gęstsze, tym zdrowsze i piękniejsze, a nasze samopoczucie lepsze. Niestety nie wszystkie kobiety matka natura obdarzyła doskonałymi rzęsami, dlatego warto je wspomóc popularnym zabiegiem przedłużania rzęs. Wykonany odpowiednio przez profesjonalną stylistkę rzęs gwarantuje, że rzęsy wyglądają jak naturalne, ale są gęstsze, grubsze i jest ich znacznie więcej, a przecież o to właśnie chodzi! Chcąc przedłużyć samodzielnie rzęsy lub nabyć wysokiej jakości produkty do przedłużenia rzęs komuś, warto wybrać tylko te sprawdzone i bezpieczne.

Noś piękne rzęsy z Noble Lashes

Wybór profesjonalnych rzęs nie należy do łatwych, chyba że wybierasz spośród produktów Noble Lashes, cieszących się uznaniem klientek. Ponadto marka Noble Lashes prowadzi bloga tematycznego, z którym każda stylistka, nawet początkująca zostanie wprowadzona w świat sztucznych syntetycznych rzęs i preparatów. Jednym z wielu proponowanych produktów są fantastyczne rzęsy z serii Russian Volume D 0,2. Linia ta została stworzona z myślą o kobietach, które chcą być zadbane i eleganckie, niezależnie od dnia, sytuacji czy miejsca pracy.

Odkryj już teraz rzęsy Russian Volume w wersji premium!

Dlaczego Russian Volume?

Kolekcja Russian Volume to rzęsy stworzone do zabiegów przedłużania metodą objętościową. Jej sekret kryje się w doskonale rozłożonym ciężarze, który nie obciąża naturalnych rzęs. Siły ciężkości zostają więc równomiernie rozłożone, a efekt gęstych rzęs jest nieziemski! Aplikacja rzęs Russian Volume jest niezwykle łatwa i szybka. Polega na doklejaniu kępek syntetycznych rzęs do naturalnych, wizualnie je pogrubiając. Kępki rzęs zamknięte są w pudełku i delikatnie doklejone do taśmy, z której łatwo można je odkleić, bez obaw, że rzęsy ulegną rozerwaniu. Ponadto rzęsy Russian cechują się cienką podstawą, co znacznie ułatwia układanie ich w wachlarze. 

 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

Polecamy