Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Nowoczesne metody przedłużania rzęs

Dla wszystkich pań poszukujących nowoczesnych rozwiązań, prężnie rozwijająca się branża beauty oferuje innowacyjne metody na zwiększenie objętości rzęs i wydobycie pięknego kształtu oka. Zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs są oferowane przez profesjonalne salony stylizacji, gdzie można także wykonać bezinwazyjny lifting i laminację rzęs, które dając wyjątkowe efekty.

Rzęsy Russian Volume stworzone, by dodać objętości

Przygotowane do metod objętościowych rzęsy z linii Russian Volume tworzą wachlarze, ułatwiające pracę stylistkom. Specjalnie opracowana struktura, nowoczesny design oraz cienka podstawa włosków pozwalają na szybką i komfortową aplikację, a tworzone kępki rzęs są lekkie i nie obciążają włosków naturalnych. Do mocowania rzęs Russian Volume używa się znacznie mniej kleju niż przy metodzie 1:1. Nie wpływa to jednak negatywnie na trwałość rezultatów zabiegu, a w przypadku utraty rzęs, znajdujące się obok nich wachlarze, świetnie uzupełniają powstałą lukę.

 

Model Russian Volume D 0,15 styl i luksus

Odpowiedni rozkład ciężaru i kąt nachylenia rzęs Russian Volume sprawia, że klientki nie odczuwają dyskomfortu, powieki nie są obciążone, a naturalne rzęsy nie ulegają uszkodzeniom. Piękny profil, miękkość i połysk sprawiają, że elastyczne, sztuczne rzęsy doskonale komponują się z  naturalnymi. Duży skręt D daje spektakularne efekty podkręcenia rzęs i zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki. Stylizacja jest idealna na wyjątkowe okazje, w których panie pragną wyglądać olśniewająco. Długie, gęste i zalotnie podkręcone rzęsy nadają spojrzeniu szczególnej zmysłowości i wdzięku. Opakowanie Russian Volume D 0,15 zawiera paletkę z 12 rzędami przyklejonych za pomocą taśmy rzęs o długości 8-13 mm. Produkt można stosować podczas jednej aplikacji razem z rzęsami Mink z dużej palety.


 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

Polecamy