Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Przygotowanie rzęs do zabiegu przedłużania

W przypadku przedłużania rzęs warto poświęcić trochę więcej czasu na oczyszczenie i właściwe przygotowanie tak, aby późniejsze wizyty były związane wyłącznie z uzupełnianiem rzęs w wyniku naturalnego cyklu życia włosa, a nie z powodu wypadających, słabo umocowanych, sztucznych rzęs. Zmycie makijażu to podstawowa czynność. Kolejnym ważnym elementem, który wykonuje stylistka, jest pozbycie się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i osadów z rzęs oraz odtłuszczanie za pomocą cleanera i mikro patyczków.

Produkty Noble Lashes - niezbędna pomoc w pracy stylistki rzęs

Firma Noble Lashes oferuje całą gamę wyrobów, które odpowiednio zaopatrzą każdy profesjonalny salon stylizacji. Wśród nich znajdują się płatki pod oczy do zabezpieczenia dolnych rzęs podczas aplikacji. Jednorazowe płatki z wyciągiem z aloesu, płatki żelowe czy kolagenowe nie tylko chronią, ale i wpływają korzystnie na pielęgnację skóry. W asortymencie sklepu znajdują się także pierścienie do rzęs, którymi posługują się profesjonalne stylistki, ułatwiając i przyspieszając swoją pracę. Pędzle, szczoteczki, primery, taśmy, pęsety czy kleje. Wszystkie niezbędne produkty są dostępne w różnych zestawach lub pojedynczo, a wysyłka zamówionego towaru odbywa się błyskawicznie.

 

Rzęsy Russian Volume C 0,15

Ich odpowiednia budowa, profil i cienka podstawa pozwalają na łatwe tworzenie wachlarzy stanowiących spektakularny efekt zabiegu. Odpowiedni kąt nachylenia i równomierny rozkład sił ciężkości sprawia, że rzęsy naturalne, do których stylistka dokleja sztuczne rzęsy, nie są obciążone i nie ulegają uszkodzeniu, a przy tym doskonale komponują się z naturalnymi włoskami. Do aplikacji używa się mniej kleju niż przy metodzie 1:1, a mimo to efekt jest długotrwały. Odpowiednio dobrane pod względem długości, grubości oraz skrętu, rzęsy stanowią niezwykłą oprawę oka, podkreślając jego kształt i głębię spojrzenia. Opakowanie Russian Volume C 0,15 zawiera paletkę z 12 rzędami, przyklejonych delikatnie rzęs o długości 8-13 mm. Produkt można stosować podczas jednej aplikacji wraz z rzęsami Mink z dużej palety.


 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

Polecamy