Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Szybki makijaż każdego dnia

Tymczasem zrobienie dobrej jakości makijażu, upiększającego wymaga nie tylko umiejętności, ale i cierpliwości oraz spokoju, o który trudno o poranku. Przedłużone i zagęszczone rzęsy ułatwiają tę czynność, dają bowiem efekt wyrazistego oka nawet bez użycia tuszu. Oprawa oka jest znacznie mocniejsza, a długie i naturalnie podkręcone rzęsy stają się praktycznym i komfortowym rozwiązaniem. Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonany u wykwalifikowanej stylistki wystarcza na kilka tygodni, a regularne uzupełnienie i odpowiednie odżywienie rzęs doskonale utrwala efekty.

Odkryj już teraz rzęsy Russian Volume w wersji premium!

Metoda objętościowa

Metoda objętościowa polega na doklejaniu rzęs sztucznych do naturalnych włosków. Kępki rzęs są na tyle lekkie i miękkie, że nie obciążają naturalnej rzęsy, a w razie utraty doklejonych wachlarzy inne uzupełniają braki i doskonały efekt zabiegu pozostaje na długo. Stylistka dobiera indywidualnie do klientki właściwy kolor, grubość, długość oraz stopień podkręcenia rzęs tak, aby rezultat wyglądał naturalnie. Wachlarze rzęs Russian Volume są stworzone do metod objętościowych, a ich budowa i struktura włosa gwarantuje idealny efekt puszystości.

 

Russian Volume stworzone dla metod objętościowych

Cieńsze podstawy sztucznego włoska pozwalają na łatwe tworzenie wachlarzy rzęs, a po utracie wynikającej z codziennego użytkowania powstałe niewielkie luki są natychmiast zapełniane przez sąsiadujące ze sobą kępki rzęs. Aplikacja Russian Volume wymaga znacznie mniejszej ilości kleju niż w metodzie 1:1, a mimo to efekty są długotrwałe. Lekkie i nieobciążające rzęs naturalnych, dają komfortowe odczucie, dzięki odpowiedniemu kątowi odchylenia oraz równomiernemu rozkładowi sił ciężkości. W opakowaniu rzęsy są przyklejone do taśmy w sposób na tyle delikatny, że aplikacja jest łatwa i szybka. Mogą być stosowane razem z rzęsami Mink z dużej palety. Opakowanie zawiera 12 rzędów rzęs o długości 8-13 mm na białym kontrastowym tle.

 


 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

Polecamy