Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Wyjątkowy makijaż na specjalne okazje

W przygotowaniach odpowiedniej oprawy oka pomoże wcześniejszy zabieg przedłużania i zagęszczanie rzęs, wyraziste spojrzenie i mocno widoczne rzęsy dają spektakularne efekty i podkreślają kształt oczu. Perfekcyjny makijaż będzie tym bardziej komfortowy, że niepotrzebny staje się tusz do rzęs, zatem w sytuacji, w której pojawią się łzy szczęścia, duża wilgotność pomieszczenia czy inne niekorzystne warunki, tusz nie ulegnie rozpuszczeniu i rozmazaniu na policzkach.

Zabiegi upiększające rzęsy

Dla pań, które chcą wyglądać wyjątkowo, gabinety stylizacji rzęs oferują zabieg przedłużenia i zagęszczenia, który utrzymuje się do kilku tygodni. Wykonany przez profesjonalną stylistkę, z użyciem wysokiej jakości produktów Noble Lashes zapewni zadowolenie klientek i doskonałe efekty, które zadowolą nawet najbardziej wymagające panie. Gdyby metoda przyklejania sztucznych rzęs nie odpowiadała klientce, stylistka może zaoferować całkowicie bezinwazyjny lifting i laminację polegające na trwałym podkręceniu oraz odżywieniu za pomocą odpowiednich preparatów regenerujących i pogrubiających naturalne rzęsy.

Russian Volume na co dzień i na specjalne okazje

Rzęsy układając się w efektowne wachlarze, zapewniają podkręcenie, połysk i miękkość, a dzięki lekkości i równomiernemu rozkładowi sił ciężkości dają komfort użytkowania. Model Russian Volume C+ 0,12 jest dostępny w paletkach, rzęsy są delikatnie przymocowane taśmą gwarantującą łatwość odklejenia. Do aplikacji wykorzystuje się mniejszą ilość kleju, a efekty są bardziej widoczne i trwalsze niż przy metodzie 1:1. Paletka rzęs Russian Volume zawiera 12 rzędów rzęs o długości od 8 do 13 mm. Profil skrętu C +, a grubość rzęs to 0,12 mm.

 

 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

Polecamy