Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Zabiegi przedłużania rzęs metodą objętościową

Nie każda z pań może cieszyć się naturalnie długimi i gęstymi rzęsami. Bywają rzęsy cienkie, zbyt jasne czy też krótkie i mało widoczne, dlatego zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs pomaga w takich sytuacjach wyróżnić oprawę oka i podkreślić jego piękny kształt. W bezpieczny sposób można powiększyć objętość rzęs i nadać im puszystości. Dzięki metodzie objętościowej, polegającej na doklejaniu sztucznej kępki rzęs do naturalnych włosków okalających oko teraz każda z pań ma szansę uzyskać wyjątkowy efekt długich i grubszych rzęs, nawet bez ich tuszowania.

Russian Volume – rzęsy idealne do metod objętościowych

Rzęsy z tej serii z łatwością układają się w efektowne wachlarze, zawdzięczając to swoim cienkim podstawom i specjalnemu designowi. Ich wyrazisty profil, fantastyczny połysk i miękkość dają klientkom komfort użytkowania. Lekkie i delikatne nie obciążają naturalnych rzęs dzięki odpowiednio rozłożonym wektorom sił ciężkości oraz właściwym kątom nachylenia. Do ich aplikacji wykorzystuje się mniejszą ilość kleju niż przy metodzie 1:1, a efekty są bardziej widoczne i długotrwałe. Paletka rzęs Russian Volume C+ 0,15 zawiera 12 rzędów rzęs o długości od 8 do 13 mm.

Lampa do salonu stylizacji rzęs

Światło nie może męczyć wzroku, a właściwy sposób jego ukierunkowania powinien dawać jak najlepszą widoczność pozbawioną cieni. Ważne jest również zadbanie o energooszczędne żarówki, które pozwolą na obniżenie kosztów prądu. Przy codziennej wielogodzinnej pracy jego mniejsze zużycie z pewnością zaważy na miesięcznych rachunkach. W ofercie sklepu Noble Lashes znajdziesz doskonałej jakości lampy do przedłużania rzęs w różnych rozmiarach.

 


 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

Polecamy