Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Trudności podczas zabiegów stylizacji rzęs

Doświadczona stylistka wie, iż nie zawsze wymarzone przez klientkę zabiegi upiększające mogą mieć zastosowanie. Niestety zdarza się, iż rzęsy są bardzo osłabione lub zbyt cienkie, a skóra powiek wyjątkowo wrażliwa lub za mało jędrna, by uzyskać pożądany efekt. Zdarzają się również przypadki krzywo rosnących rzęs, którym przed doklejeniem tych sztucznych, należy nadać odpowiedni kierunek, aby całość wyglądała naturalnie. Niecierpliwość i nerwowość osób zamawiających zabieg to także problem, który musi rozwiązać profesjonalna stylistka, świadcząc bowiem swoje usługi, bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo i zdrowie klientów.

Rzęsy Russian Volume C+ 0,07

Rzęsy Russian Volume nadają odpowiedniej puszystości, a lekkie i miękkie doskonale komponują się z naturalnymi rzęsami. Skręt C+ gwarantuje zmysłowość i zalotne spojrzenie, uzyskane dzięki przedłużeniu i zagęszczeniu ilości włosków na powiece. Wachlarze rzęs sąsiadują ze sobą i nawet po wypadnięciu jednego z nich, luka zostaje natychmiast wypełniona. Przy aplikacji Russian Volume nie używa się dużych ilości kleju, a ich właściwie rozłożone siły ciężkości oraz kąt nachylenia nie obciąża rzęs naturalnych. Paletki zawierają 12 rzędów rzęs w długości 8-13 mm, zamocowanych na taśmach gwarantujących łatwe odklejanie pojedynczo lub po kilka sztuk.

Profesjonalne zabiegi liftingu i laminacji rzęs

Nie zawsze jednak możliwe jest wykonanie wszystkich wymaganych przez nie zabiegów, często dzieje się tak z przyczyn zdrowotnych. Wrażliwa i skłonna do alergii skóra lub uczulenie na preparaty używane podczas zabiegów eliminują panie z wykonania niektórych czynności upiększających. Uniwersalnym i jednym z najbezpieczniejszych jest lifting rzęs oraz ich laminacja. Lifting rzęs polega na trwałym podkręceniu rzęs dzięki użyciu specjalnych wałeczków silikonowych, a późniejsza laminacja odżywia, regeneruje i pogrubia włoski, nadając im efektownego wyglądu nawet na kilka tygodni.

 


 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

Polecamy