Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Piękna oprawa oczu, dzięki długim i gęstym rzęsom

Dla lepszej wyrazistości oprawy oczu stosowały na przykład czarny węgiel. Charakterystyczny kształt migdałowego oka kojarzy się nam z królową Egiptu słynącą z wyjątkowej dbałości o swój wygląd. Współczesne metody przedłużania i zagęszczania rzęs polegają zarówno na przyklejaniu dodatkowych sztucznych rzęs, jak i podkręcaniu i pogrubianiu naturalnych włosków. W profesjonalnym salonie stylizacji rzęs wykonasz je w sposób bezpieczny dla zdrowia, a wykwalifikowana stylistka doradzi odpowiednie metody pielęgnacji.

Russian Volume – stworzone, by zachwycać objętością

Równomierny rozkład wektorów sił ciężkości i odpowiedni kąt odchylenia sprawia, że doklejanie ich na rzęsy naturalne nie obciąża i nie powoduje u klientek dyskomfortu. Użycie mniejsze ilości kleju niż przy metodzie 1:1 również odciąża, a przy tym pozwala na oszczędności materiałowe. Trwałość efektów zapewnia bliska aplikacje kępek rzęs, które nawet po wypadnięciu jednej z nich uzupełniają powstałą lukę, rozchodząc się na boki.

 

Russian Volume C+ 0,05

Każda klientka przed rozpoczęciem zabiegu ma odpowiednio dobrany przez stylistkę kolor i rozmiar rzęs. Ważna jest ich grubość, długość i profil. Rzęsy o profilu C + gwarantują mocne podkręcenie, które nie tylko wyraźnie podkreśli oprawę oka, ale i sprawi, że spojrzenie stanie się głębokie i pełne uroku. Sztuczne rzęsy Russian Volume C+ 0,05 odznaczają się lekkością, miękkością i połyskiem. Są dostępne w opakowaniach z paletkami zawierającymi 12 rzędów rzęs o długości od 8 do 13 mm.

 

 

 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

Polecamy