Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Atrakcyjny wygląd każdego dnia

Proponowane przez specjalistów sztuczne rzęsy idealnie komponują się z naturalnymi włoskami, tworząc atrakcyjną i wyrazistą oprawę oka. Odpowiednio dobrane przed aplikacją profil, grubość i długość rzęs dają rewelacyjne efekty, a lekkie i miękkie sztuczne włoski nie obciążają powieki.

Długości rzęs Mink Express

 

Rzęsy norki

W przeszłości do przedłużania rzęs stosowane były materiały naturalne tworzone między innymi z futra norki syberyjskiej. Współcześnie obowiązująca nazwa „rzęsy norki” nie oznacza jednak używania produktów pochodzenia zwierzęcego. Obecnie sztuczne rzęsy wykonane z materiałów syntetycznych są stylizowane na naturalne. Ich efektowny wygląd i przystępna cena sprawiają, że stają się popularnym i często używanym produktem w profesjonalnych salonach stylizacji.

Skręty rzęs Mink Express

Rzęsy Mink Express B 0,12

Elastyczne i idealnie komponujące się z naturalnymi włoskami rzęsy Mink Express B 0,12 są produktem, który zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki. Piękny, naturalny profil, miękkość i połysk dają wspaniały efekt podkreślający oprawę oczu. Lekkie rzęsy syntetyczne są komfortowe w użytkowaniu i nie obciążają naturalnych włosków. W opakowaniu Mink Express B 0,12 znajduje się 16 rzędów rzęs przymocowanych delikatnie na specjalnej taśmie ułatwiającej pobieranie ich pęsetą.  Paletka MIX 1 zawiera rzęsy o długości 6-14 mm, w wersji MIX 2 wymiary rzęs to 8-14 mm, a MIX 3 - 7-13 mm.

Polecamy