Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Produkty Noble Lashes zapewnią Ci sukces w branży!

Zabiegi można wykonywać również w zaciszu domowym, lecz profesjonalne jest w stanie wykonać je tylko właściwie przeszkolona stylistka rzęs. Mając możliwość świadczenia usług mobilnych lub stacjonarnych, przeprowadzi zabieg doklejania rzęs w sposób dobrany odpowiednio dla każdej klientki.

 

Długości rzęs Mink Express

 

Czy wszystkie rzęsy mogą być przedłużane?

To pytanie mogą zadać klientki, które dopiero po raz pierwszy chciałyby zastosować metodę przedłużania i zagęszczania rzęs. Do obowiązków wykwalifikowanej stylistki należy ocena i decyzja o tym, czy naturalne rzęsy są w dobrej kondycji, a sama klientka powinna poinformować o ewentualnych przeciwwskazaniach, jak choćby alergie i nadwrażliwość na niektóre preparaty. Gdy zabieg doklejania sztucznych rzęs nie jest możliwy do realizacji, wówczas doskonałym rozwiązaniem może być lifting i laminacja rzęs, które pozwolą zarówno poprawić wygląd rzęs, jak i odpowiednio je odżywić i wzmocnić.

Skręty rzęs Mink Express

Rzęsy Mink Express B 0,10

Rzęsy wykonane ze specjalnego materiału syntetycznego mają piękny profil i odznaczają się miękkością oraz połyskiem zbliżonym do naturalnego futra norki syberyjskiej. Dzięki ich użyciu stylistka uzyskuje wspaniały efekt podkreślający oprawę oczu. Doklejone lekkie rzęsy Mink Express są komfortowe w użytkowaniu i nie obciążają naturalnych włosków. W opakowaniu znajduje się 16 rzędów rzęs przymocowanych delikatnie na taśmie. Paletka MIX 1 zawiera rzęsy o długości 6-14 mm, w wersji MIX 2 znajdują się rzęsy o długości 8-14 mm, a w MIX 3 - 7-13 mm.

Polecamy