Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Noble Lashes, czyli kim jesteśmy

Produkty firmy są dostępne w większości salonów kosmetycznych - noszą je zarówno znane gwiazdy filmowe, telewizyjne czy muzyczne, jak też modelki na pokazach mody. Przez dwa lata ambasadorką marki była popularna aktorka Joanna Jabłczyńska, a sama firma zajmuje się nie tylko sprzedażą produktów, ale też wsparciem nowoczesnego biznesu dla kobiet. Oferuje bowiem szkolenia i kursy dla wszystkich pań pragnących rozpocząć karierę stylistki rzęs.

Długości rzęs Mink Express

Produkty najwyższej jakości

Sklep Noble Lashes proponuje szeroki asortyment różnego rodzaju rzęs w barwach klasycznej czerni i brązu, ale też modeli kolorowych czy ozdobnych stosowanych na wyjątkowe okazje. Ponadto w ofercie znajdują się kleje do rzęs, primery, removery, cleanery, pęsety, taśmy, płatki pod oczy czy szczoteczki. Proponujemy także kuferki kosmetyczne, które pomogą zorganizować i uporządkować przestrzeń do pracy. Znajdujące się w naszym sklepie lampy to sprawdzone produkty, które pozwolą wykonywać zabiegi w sprzyjających warunkach.

Skręty rzęs Mink Express

Rzęsy Mink Express B 0,07

Rzęsy Mink Express B 0,07 to wyjątkowo lekkie i elastyczne sztuczne włoski, które idealnie komponują się z naturalnymi rzęsami, tworząc wyrazistą oprawę oczu. Wyprodukowane z materiału syntetycznego nie obciążają prawdziwych rzęs. Profil B daje efekt naturalnego podkręcenia, a rzęsy odznaczają się miękkością i połyskiem zbliżonym do wyglądu delikatnego futra norki syberyjskiej. Opakowanie zawiera 16 rzędów rzęs przymocowanych delikatnie na specjalnej taśmie do spodu pudełka, skąd z łatwością można je pobierać pęsetą pojedynczo lub po kilka sztuk jednocześnie. Paletka MIX 1 zawiera rzęsy o długości 6-14 mm, w wersji MIX 2 znajdują się rzęsy o długości 8-14 mm, a w MIX 3 - 7-13 mm.

Polecamy