Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Moda na przedłużanie rzęs

Dzięki zabiegowi przedłużania rzęs to marzenie staje się możliwe do spełnienia. Jedna wizyta w salonie kosmetycznym pozwala na uzyskanie objętości i zagęszczenia swoich naturalnych rzęs, co pozwoli czuć się atrakcyjnie i wyjątkowo każdego dnia. Przedłużanie rzęs pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu – sztuczne rzęsy nie wymagają malowania i wspaniale prezentują się zarówno na co dzień, jak i z mocniejszym, wieczornym makijażem.

Długości rzęs Mink Express

Produkty do przedłużania rzęs od Noble Lashes

Zabieg przedłużania rzęs jest nieinwazyjny, a dzięki profesjonalnym produktom od Noble Lashes również bezpieczny. W pracy z rzęsami każda stylistka powinna zawsze zwracać uwagę na jakość materiałów, precyzyjnie dobierając wszystkie potrzebne akcesoria, aby nie wpłynąć negatywnie na zdrowie swoich klientek. Noble Lashes oferuje szeroką gamę produktów z dobrym składem, dzięki którym zabieg przedłużania rzęs będzie chwilą przyjemności zarówno dla stylistki, jak i dla klientki. Sklep oferuje największy wybór rzęs, delikatnych dla oczu klejów i przyrządów potrzebnych do wykonania usługi.

Skręty rzęs Mink Express

Mink Express, czyli rzęsy norki

Każda profesjonalna stylistka dobiera produkty pod indywidualne preferencje swoich klientek, biorąc pod uwagę rysy twarzy i urodę. Ważne, żeby sztuczne rzęsy podkreślały kobiecość, nadając spojrzeniu wyrazistość. Rzęsy Mink Express wyróżniają się grubością i podkręceniem. Są miękkie i gęste, pięknie prezentują się na oku, idealnie współgrając z rzęsami naturalnymi. Są produktem wygodnym w noszeniu, co jest ważnym atutem. To luksus, który pokochają wszystkie klientki. Dla bardziej wymagających i niezdecydowanych pań istnieje możliwość zakupu paletki MIX, zawierającej różne długości rzęs.

Polecamy