Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Moda na przedłużanie rzęs

Bardzo popularne stało się wykonywanie usług przedłużania rzęs, dzięki czemu łatwo i nieinwazyjnie każda z nas może zaopatrzyć się w długie i gęste rzęsy, które podkreślą zarówno urodę, jak i kolor oczu. Aby zabieg wykonany był jak najlepiej i najbezpieczniej, warto zainwestować w produkty wysokiej jakości. Szeroki wybór asortymentu do wykonania usługi przedłużania rzęs oferuje Noble Lashes, dzięki czemu zabieg zostanie wykonany profesjonalnie zarówno przez stylistkę w salonie, jak i przez nas, w zaciszu własnego mieszkania.

 

Długości rzęs Mink Express

 

Piękne rzęsy w kilka minut

Noble Lashes oferuje ogromny wybór sztucznych rzęs różnej długości w wygodnych paletkach, co ułatwi dobór produktu pod indywidualne oczekiwania. Ważne, aby wybrane przez nas rzęsy uatrakcyjniły i podkreśliły rysy twarzy. Mink Express to rzęsy norki chętnie wybierane przez klientki. Są łatwe w aplikacji, nie sklejają się i co ważne, nie obciążają powieki. Idealnie komponują się z naturalnymi rzęsami, dodając im pożądanej objętości. Mink Express o wartości C 0,10 oznacza mocne podkręcenie, o którym marzą kobiety. To produkt, który cechuje się miękkością, połyskiem i stanowić będzie najlepsze podkreślenie oka. 

Skręt rzęs Mink Express

Idealny wygląd niezależnie od okazji

Rzęsy norki Mink Express pięknie prezentują się zarówno z przodu, jak i z profilu. Ich ciemne, precyzyjne wykończenie daje spektakularny efekt, który dobrze wygląda zarówno na co dzień, jak i przy mocniejszym makijażu na wieczorne wyjściu. Sztuczne rzęsy nie wymagają malowania i zawsze wyglądają perfekcyjnie. Dzięki klejowi sekundowemu wysokiej jakości rzęsy będą trzymać się znacznie dłużej na powiece.

Polecamy