Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Stylistka rzęs – zawód przyszłości

Stylistka rzęs to zawód, który stał się nie tylko modny, ale wyjątkowo poszukiwany. Coraz więcej pań decyduje się na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs lub korzysta z liftingu i laminacji. Stosowanie odżywek, podkręcanie i upiększanie stanowi częsty zabieg, ponieważ wymaga uzupełnień z przyczyn czysto biologicznych. Cykl życia rzęsy wynosi od 2 do 4 miesięcy, a każdego dnia tracimy w sposób naturalny 2-3 rzęsy, dlatego chcąc mieć stale piękną oprawę oka, trzeba o nią dbać.


Lifting i laminacja rzęs

Salony stylizacji rzęs oprócz przedłużania i zagęszczania poprzez doklejanie sztucznych rzęs oferują także metody upiększania oprawy oczu, w których nie używa się kleju, a sam zabieg trwa krócej. Lifting to przedłużenie i podkręcenie rzęs naturalnych, które wystarcza na kilka tygodni, a przy tym jest bezinwazyjnym i bezpiecznym zabiegiem. Idealnie sprawdzi się w przypadku osób zbyt niecierpliwych czy też uczulonych na preparaty używane do klejenia. Laminacja jest wykonywana po liftingu i ma na celu odżywienie włosków. Stosowany często do tego celu olejek keratynowy nawilża, regeneruje i daje efekt wyraźnego pogrubienia i uniesienie rzęs.

 

Rzęsy Russian Volume w praktycznych paletkach

 Wygodne i komfortowe rzęsy mają odpowiednio rozłożone wektory sił ciężkości oraz kąt odchylenia, które sprawiają, że wachlarze nie obciążają rzęs naturalnych i nie uszkadzają ich. Przy wypadnięciu wachlarza efekt objętości nadal pozostaje bez zarzutu, sąsiadujące kępki rzęs bowiem doskonale uzupełniają powstałą lukę. Rzęsy są dostępne w paletkach z białym tłem, w których znajduje się 12 rzędów rzęs o długości od 8 do 13 mm. Przy aplikacji wymagają użycia znacznie mniejszej ilości kleju niż podczas metody 1:1.


 

Polecamy