Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Produkty Noble Lashes to wysoka jakość i niska cena

Bogaty asortyment sztucznych rzęs o zróżnicowanej długości, grubości i profilu, a także w różnorodnej kolorystyce. Akcesoria niezbędne do pracy stylistki, a wśród nich pęsety, primery, cleanery, removery czy kleje niezbędne do aplikacji sztucznych rzęs. Mamy również lampy do stylizacji rzęs oraz do manicure, a także profesjonalną odzież dla stylistek. Wszystkie produkty są dostępne w wyjątkowo korzystnych cenach, a zamówienia złożone w sklepie internetowym realizujemy już tego samego dnia.

Rzęsy Russian Volume 3D, czyli nowy wymiar oka

Model rzęs Russian Volume 3D C 0,07 to wachlarze rzęs, stworzone z trzech oddzielnych włosków sklejonych u podstawy. Końcówki rozchodzą się w przeciwnych kierunkach, tworząc kształt wachlarza. Przygotowane do aplikacji metodą objętościową 3:1, dają efekt niezwykłej puszystości i lekkości. Nie obciążają rzęs naturalnych dzięki równomiernemu rozkładowi sił ciężkości i odpowiedniemu kątowi odchylenia, a ponadto do samej aplikacji nie używa się tak dużo kleju, jak w metodzie 1:1. Efekty i trwałość są wyjątkowo zadowalające, bowiem wachlarze są mocowane na tyle blisko, że po utracie choćby jednego z nich, sąsiadująca kępka natychmiast wypełnia lukę.

 

Rzęsy Russian Volume 3D C 0,07

Gotowe wachlarze rzęs Russian Volume 3D C 0,07 to produkt dla kobiet marzących o długich i wyrazistych rzęsach. Profil C daje trwały efekt podkręcenia rzęs, a oko zyskuje niezwykle mocną oprawę. Lekkie i komfortowe w użytkowaniu rzęsy nie obciążają włosków naturalnych, a przy tym dają kobietom poczucie luksusu. Spojrzenie nabiera głębi, a zalotnie podkręcone rzęsy przyciągają uwagę. Opakowanie zawiera paletkę z 12 rzędami rzęs o długości od 8 do 13 mm, widocznymi na białym, kontrastowym tle ułatwiającym pobieranie ich pęsetą.

 

Polecamy