Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Marka Noble Lashes dla natury

Wśród sztucznych rzęs znajdują się modele innowacyjnych Eco Volume Lashes, rzęs ultralekkich i dających niezwykły komfort noszenia. Ich opakowanie zostało wykonane z papieru kraft w 100% ulegającego biodegradacji. W trosce o naturę prowadzimy kampanię, polegającą na wymianie zużytych plastikowych paletek na pełne opakowania rzęs Eco Volume Lashes. Wymiany można dokonać w Eco Punktach oznaczonych zielonym drzewkiem. Wszystkie szczegóły znajdziesz na naszej stronie pod hasłem Eco And Noble.

Wachlarze rzęs Russian Volume 3D

Linia Russian Volume została stworzona do metod objętościowych 3:1. Gotowe wachlarze wykonane z trzech pojedynczych włosków sklejonych u nasady i rozchodzących końcówkami w przeciwne kierunki to produkty idealne do szybkiej i sprawnej aplikacji. Wachlarze rzęs 3D D 0,07 mają ekstremalny skręt nadający rzęsom wyjątkowości i powabności. Przygotowane tak, by nie używać do ich mocowania dużych ilości kleju, nie obciążają naturalnych rzęs, oszczędzając również czas i koszty zabiegu.

 

Russian Volume lekkość i objętość w jednym

Rzęsy Russian Volume dzięki równomiernemu rozkładowi wektorów sił ciężkości i odpowiedniemu kątowi odchylenia nie obciążają i nie sprawiają dyskomfortu podczas ich noszenia. Doskonałe efekty i trwałość zapewnia mocowanie wachlarzy na tyle blisko siebie, by po utracie choćby jednego z nich, sąsiadująca kępka natychmiast wypełniła istniejącą lukę. Skręt D gwarantuje mocne podkręcenie rzęs, a spojrzenie nabiera wyjątkowej zmysłowości i magnetyzmu. Opakowanie zawiera paletkę z 12 rzędami rzęs o długości od 8 do 13 mm, widocznymi na białym, kontrastowym tle, które ułatwia i przyspiesza pobieranie ich z pudełka.

 

Polecamy