Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Rzęsy na specjalną okazję

Rzęsy zachowają się naturalnie i sprawią, że na każdy zdjęciu oczy zaprezentują się idealnie i niezwykle wyraziście. Kępki rzęs są dobierane przez stylistkę według grubości, długości i koloru, indywidualnie dla każdej klientki tak, aby stworzyć efekt pięknego kształtu oczu. Stylizacja stworzona specjalnie na jedną okazję może być oczywiście bez problemu usunięta przy użyciu specjalnego preparatu. Cały zabieg trwa krótko i jest bezbolesny.

Wachlarze 5D - ekstremalna objętość

Model 5D D 0,10 z linii Russian Volume to sposób na spektakularne efekty zwiększenia objętości rzęs. Gotowe wachlarze rzęs 5D przymocowane do rzęs naturalnych znacząco zagęszczają, a jednocześnie są szybkie i łatwe do aplikacji dla stylistek. Mała ilość kleju wymagana do użycia nie obciąża włosków naturalnych, a odpowiedni kąt odchylenia oraz równomierny rozkład sił ciężkości sprawiają, że klientki nie odczuwają dyskomfortu podczas noszenia sztucznych rzęs. Wachlarze rzęs rozchodzą się na boki, a dzięki temu, że sąsiadują ze sobą bardzo blisko, w razie wypadnięcie jednego z nich, uzupełniają powstałą lukę.

 

Russian Volume dla lepszej gęstości i objętości

Kępki rzęs 5D są zbudowane z pięciu pojedynczych włosków sklejonych u podstawy. Mają końcówki skierowane w przeciwne strony, tworząc charakterystyczny kształt wachlarza. Paletka zawiera 12 rzędów rzęs przymocowanych delikatnie za pomocą jasnej taśmy, przez co łatwo się odklejają i są dobrze widoczne na kontrastowym tle. Lekka i delikatna aplikacja gotowych wachlarzy Russian Volume daje spektakularne i długotrwałe efekty zagęszczenia i przedłużenia rzęs.


 

 

Polecamy