Wczytuję dane...

Idealny dobór sztucznych rzęs

Niektóre z pań wolą oprawę jak najbardziej przypominającą naturalne rzęsy, inne marzą o zmysłowym i intrygującym kształcie oczu, a jeszcze inne potrzebują stylizacji na wyjątkową okazję, z odrobiną szaleństwa. Dla każdej z klientek firma Noble Lashes przygotowała odpowiednie rodzaje rzęs o zróżnicowanej długości, grubości, a także profilu, zależnym od oczekiwanego rezultatu.

Metoda objętościowa 5 do 1

Stosowana przez stylistki metoda objętościowa nie obciąża naturalnych rzęs, dzięki równomiernie rozłożonym wektorom sił ciężkości oraz odpowiednim kątom odchylenia. Wachlarze rzęs rozkładają się na tyle blisko siebie, że nawet po utracie jednego z nich, sąsiadujące kępki szybko uzupełniają powstałą lukę. Model Russian Volume 5D C 0,10 to produkt do metody objętościowej 5:1, a gotowe kępki rzęs składają się z pięciu pojedynczych włosków sklejonych u podstawy z końcówkami skierowanymi w przeciwne strony, tworząc charakterystyczny kształt wachlarza. Wykwalifikowana stylistka z wieloletnim doświadczeniem potrafi bezbłędnie ocenić, jaki rozmiar i rodzaj rzęs jest potrzebny do przedłużenia i zagęszczenia rzęs klientki, aby uzyskać pożądany przez nią efekt. 

Wachlarze rzęs 5D

Stworzone do metod objętościowych wachlarze rzęs Russian Volume 5D nadają odpowiedniej puszystości włoskom na powiece. Lekkie i miękkie doskonale sklejają się i komponują z naturalnymi rzęsami. Skręt C zapewnia wyraźne podkręcenie i wzmacnia magnetyzm spojrzenia. Podczas aplikacji sztucznych rzęs Russian Volume używa się mniejszych ilości kleju niż w metodzie 1:1, nie obciążając tym samym nadmiernie rzęs naturalnych. Paletki zawierają 12 rzędów rzęs w długości 8-13 mm, zamocowanych na białych taśmach zapewniających dobrą widoczność i łatwe odklejanie.
 

 

Polecamy