Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Elegancki i szybki zabieg dla kobiet

Mogą to osiągnąć, dzięki syntetycznym rzęsom, które po odpowiedniej aplikacji będą ładnie podkreślać zarówno oczy, jak i cały makijaż. Nasz sklep oferuje szeroki wybór rzęs syntetycznych nawet dla najbardziej wymagających stylistek. Ponadto, produkty dostępne w naszym asortymencie są wysokiej jakości, dlatego korzystanie zarówno z rzęs, jak i innych produktów jest całkowicie bezpieczne.

Zabieg przedłużania rzęs - bezpieczeństwo  i efektowny wygląd

Spełnienie marzenia od długich rzęsach jest możliwe dzięki zabiegowi przedłużania rzęs. Proces ten jest nie tylko łatwy do wykonania, ale także całkowicie bezpieczny. Wystarczy tylko zastosować wysokiej jakości, profesjonalne produkty. Podczas zabiegu powinno się zachować zasady higieniczny, aby proces ten przebiegł zgodnie z oczekiwaniami. Warto także skorzystać z szerokiej wiedzy dotyczącej rzęs oraz zabiegów na nich przeprowadzanych zawartych na naszym blogu. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje, które przygotują i pomogą prawidłowo wykonać ten zabieg.

tabelka, l lashes, l curl

Rzęsy inne niż wszystkie

Jeżeli dokonujesz zakupu do swojego salonu kosmetycznego, warto zaopatrzyć się w różne długości oraz rodzaje rzęs syntetycznych. W naszym sklepie znajdziesz ich szeroki wybór oraz dokupisz do nich sekundowe kleje, podstawki, a nawet eleganckie lash boxy, który znacznie ułatwią Ci pracę. Dobrym wyborem mogą okazać się rzęsy L Lashes L 0,05 (mix 5-13 mm), które charakteryzują się niezwykle delikatną budową.

Rzęsy L Lashes L 0,05 (mix 5-13 mm) - idealne do każdego makijażu

Rzęsy L Lashes L 0,05 (mix 5-13 mm) to gwarancja doskonałego wyglądu. Niezwykła lekkość oraz delikatna budowa pozwala na ich bezproblemową aplikację. Przy użyciu sekundowego kleju nadasz swojej klientce naturalnego wyglądu i podkreślisz jej urodę. Ponadto, ten rodzaj rzęs bardzo dobrze komponuje się z naturalnymi, dzięki czemu oko jest ładnie wyeksponowane. Model L Lashes L 0,05 (mix 5-13 mm) ma folię wykonaną w technologii Clean Peel, która zapobiega pozostawaniu kleju na powiekach.

l lashes, skręt l, l curl

Polecamy