Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Efektowny i całkowicie bezpieczny zabieg

Niezależnie od wybranego rodzaju i metody aplikacji proces ten jest całkowicie bezpieczny. Warto jednak skorzystać z profesjonalnych produktów oraz rad i pomocy wykwalifikowanych specjalistów. Możesz również zajrzeć na naszego bloga, w którym znajdziesz obszerną wiedzę dotyczącą zarówno rzęs, jak i zabiegów.

Wysoka jakość kluczem do sukcesu

Zabieg przedłużania rzęs jest prosty i bezpieczny. Jednak podczas aplikowania należy zachować szczególną ostrożność. Jeżeli chcesz zostać profesjonalną stylistką, warto dowiedzieć się o tym zabiegu jak najwięcej. Nasz blog to świetne źródło informacji. Znajdziesz na nim nie tylko wiadomości o rodzaju i metodach przedłużania rzęs, ale także dowiesz się, jaką długość rzęs i klej wybrać. Dodatkowo wszystkie nowinki czy ciekawostki są na bieżąco na nim udostępniane tak, aby każdy był na bieżąco z nowościami.

tabelka, l lashes, l curl

Rzęsy idealne na każdą okazję

Wybór odpowiednich rzęs nie jest łatwy, jednak możemy ułatwić podjęcie decyzji. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór produktów do przedłużania rzęs firmy L Lashes, które cieszą się dużym uznaniem wśród naszych klientów. Wysoka jakość ich wykonania pozwala na pełne zadowolenie oraz bezpieczeństwo. Proponujemy między innymi rzęsy L Lashes L 0,07 (mix 5-13mm), które idealnie sprawdzą się w profesjonalnym salonie.l lashes, l curl

Lashes L 0,07 (mix 5-13m) - rzęsy inne niż wszystkie

Rzęsy firmy L Lashes to niezwykłe połączenie delikatności z nowoczesną technologią. Clean Peel to specjalna folia, którą zostały pokryte, dzięki czemu sekundowy klej nie pozostawia śladów na powiece. Dodatkowo rzęsy te są niezwykle lekkie, co zwiększa komfort noszenia. Struktura paska pozwala na łatwe tworzenia kępek i przyspiesza aplikację.

Polecamy