Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Bezpieczeństwo i piękny efekt w jednym

Proces ten daje niezwykłą możliwość podkreślenia naturalnej urody. Musisz jednak pamiętać, aby podczas zabiegu zachować zasady higieny i korzystać wyłącznie z profesjonalnych produktów. Oferujemy szeroki asortyment, w którym znajdziesz między innymi rzęsy, sekundowe kleje czy akcesoria, które świetnie sprawdzą się dla fachowej stylistyki w salonie kosmetycznym.

Odpowiednio dobrane rzęsy kluczem do idealnego makijażu

Zabieg przedłużania rzęs powinien być dobrze przemyślany. Jego efekt powinien ładnie podkreślać zarówno urodę, jak i cały makijaż. Na szczęście z pomocą przychodzą profesjonaliści, którzy doskonale doradzą jaki rodzaj rzęs i akcesoriów wybrać. Przed zabiegiem przedłużania rzęs warto także dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Świetnym rozwiązaniem jest nasz firmowy blog, na którym znajdziesz wszystkie potrzebne informacje i porady.

tabelka, l lashes, l curl

Bezpieczne produkty do zabiegu przedłużania rzęs

Podczas zakupu produktów warto się kierować nie tylko ceną, ale także jakością. Dobry skład zapewni nie tylko łatwość w aplikacji, ale także uchroni przed groźnymi konsekwencjami złego doboru produktów. W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju sekundowe kleje, lash boxy, akcesoria do przedłużania oraz rzęsy. Świetnym wyborem mogą okazać się rzęsy L Lashes LC 0,05 (mix 6-13mm), które bardzo ładnie podkreślają naturalną urodę.


l lashes, l curl

Doskonałe dopełnienie perfekcyjnego makijażu

Proponujemy model L Lashes LC 0,05 (mix 6-13mm), który znany jest ze swojej lekkości i delikatnej budowy. Bardzo ładnie i subtelnie podkreślają oczy, a sama aplikacja jest prosta i szybka. Dzięki nowoczesnej technologii klej nie zostaje na powiece, a ekologiczne pudełko pomaga dbać o środowisko.

Polecamy