Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Zabieg przedłużania rzęs - wyraziste spojrzenie w krótkim czasie

Dziś jest możliwe dzięki zabiegowi przedłużania rzęs. Proces pozwala na łatwe podkreślenie makijażu w kilka chwil. Jednak warto pamiętać, aby podczas zabiegu korzystać wyłącznie z profesjonalnych produktów. Głównym tego celem jest zadbanie o bezpieczeństwo swoich klientek. W naszej ofercie znajdziesz szeroką ofertę produktów wysokiej jakości, które doskonale sprawdzą się dla każdego.

tabelka, l lashes, l curl

Ładny i profesjonalny makijaż kluczem do sukcesu

Zabieg przedłużania rzęs musi być wykonany bardzo precyzyjnie. Warto przed jego wykonaniem dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Świetnym rozwiązaniem jest nasz blog firmy, który wprowadzi Cię w świat rzęs i akcesoriów do nich potrzebnych. Możesz również skorzystać z fachowej pomocy profesjonalistów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości. Polecam Ci również najlepsze rzęsy, klej i akcesoria, które zagwarantują doskonały efekt.tabelka, l lashes, l curl

Rzęsy L LASHES LC 0,07 - doskonałe dopełnienie makijażu

Rzęsy syntetyczne są doskonałym dopełnieniem profesjonalnego makijażu. Jednak, aby można było się cieszyć z ładnego wyglądu, warto wybrać te, które idealnie się sprawdzą. Proponujemy model L Lashes LC 0,07 (mix 6-13 mm) i gwarantujemy doskonały efekt. Dzięki strukturze paska bardzo łatwo można tworzyć z nich kępki i aplikować za pomocą sekundowego kleju. Rzęsy te bardzo ładnie komponują się z naturalnymi, co sprawia, że tworzą elegancką całość. Ponadto, wyróżniają się technologią Clean Peel. To innowacyjna folia, która ułatwia odklejanie rzęs bez pozostawiania śladów.

Polecamy