Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Bezpieczny zabieg przedłużania rzęs

Efekt ten można uzyskać dzięki popularnemu w ostatnich latach zabiegowi przedłużania rzęs. Musisz jednak pamiętać o zachowaniu zasad higieny i bezpieczeństwa, dzięki którym proces ten będzie całkowicie bezpieczny. Zabieg przedłużania rzęs należy wykonywać wyłącznie profesjonalnymi produktami. Nasz sklep powstał z myślą o profesjonalnych stylistkach, które cenią sobie produkty wysokiej jakości i fachową obsługę.

Eleganckie rzęsy od Noble Lashes

Zabieg przedłużania rzęs to łatwy sposób na poprawienie urody. Przed jego wykonaniem warto dowiedzieć się czegoś więcej. Informacje na temat zabiegu przedłużania rzęs możesz otrzymać, zaglądając na naszego firmowego bloga. Znajdziesz tam odpowiedź na wszystkie pytania oraz treści, które mogą okazać się pomocne podczas wyboru odpowiednich rzęs. Oferujemy także profesjonalne szkolenia, które pozwolą Ci podnieść swoje kwalifikacje.

tabelka, l lashes, l curl

Bezpieczne produkty znanej firmy

Produkty do przedłużania rzęs powinny być w pełni bezpieczne, aby klientki były zadowolone z wykonanego zabiegu. Wysokiej jakości skład czy dobre wykonanie to podstawa. Proponujemy nasze produkty Noble Lashes. Oferujemy rzęsy, sekundowe kleje czy inne akcesoria do zabiegu przedłużania rzęs. To wysokiej jakości produkty, które pozwalają na przeprowadzenie fachowych zabiegów.

 

 

l lashes, l curl

Doskonałe dopełnienie makijażu

Elementem końcowym każdego makijażu są rzęsy. To od nich zależy czy całość będzie do siebie pasować, dlatego warto wybrać takie rzęsy syntetyczny, aby doskonale współgrały z make-upem. Świetnym rozwiązaniem mogą okazać się L Lashes LD 0,10 (mix 7-13 mm). Rzęs te mają delikatną budowę i są niezwykle łatwe w aplikacji. Wystarczy profesjonalny, sekundowy klej, aby nadać oczom wyrazistości. Charakteryzują się one innowacyjną folią Clean Peel, która zapobiega pozostawaniu kleju na powiece.

Polecamy