Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Zabiegi przedłużania rzęs

Codziennie w sposób naturalny ubywają dwie lub trzy rzęsy, a jeśli są osłabione i delikatne, może ich ubywać nawet więcej. Warto o nie dbać, by zawsze wyglądały pięknie i dodawały uroku oczom. Salony stylizacji rzęs oferują lifting i laminację rzęs polegające na podkręceniu i odżywieniu włosków, a także zabiegi przedłużania i zagęszczania za pomocą doklejania rzęs sztucznych. Wybór właściwej metody pozwoli na cieszenie się piękną i wyrazistą oprawą oczu podkreślającą ich kształt.

Brązowe rzęsy blisko natury

Różnorodne barwy tęczówki oczu, odcienie włosów czy koloryt cery sprawiają, że nie zawsze kolor czarny, proponowany dla rzęs, jest odpowiedni do podkreślenia naturalnego piękna. Dlatego powstały sztuczne rzęsy w kolorze brązowym, dobrze pasującym do różnego typu urody i jednocześnie dające efekt naturalności. Brązowy sprawdzi się dla kobiet z jasną oprawą oczu i będzie doskonale pasował do włosów w kolorze blond, rudym czy jasnobrązowym. Nie tworząc mocnego kontrastu, stworzy naturalną harmonijną całość, a subtelny i delikatny efekt idealnie sprawdzi się w codziennym makijażu.

Rzęsy Brown Line Noble Lashes

Nowa linia sztucznych rzęs Brown Line Noble Lashes posiada głęboki, brązowy koloryt i profil zapewniający idealne podkręcenie. Rzęsy Brown Line C 0,05 są umieszczone na jasnym, wąskim pasku z formułą Clean Peel gwarantującą pobieranie ich bez pozostałości kleju na włoskach. Rzęsy odznaczają się lekkością i delikatnością, mają grubość 0,05 mm i są pakowane w ekologiczne, tekturowe pudełka zawierające 13 pasków rzęs o długości 6-13 mm.

Polecamy