Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Piękna oprawa oczu każdego dnia

Wiele niedostępnych wcześniej czynności wykonywanych z rzęsami pomalowanymi tuszem można wykonać bez obaw o rozmazanie makijażu. Zabieg przedłużenia polega na doklejeniu sztucznych rzęs do włosków naturalnych, a wykonany w profesjonalnym salonie stylizacji rzęs gwarantuje spektakularne efekty i komfort użytkowania na co dzień. Rezultaty utrzymują się kilka tygodni, a uzupełnienie ubytków wynikających z cyklu życia rzęsy przebiega szybko i sprawnie.

Nowa seria Brown Line Noble Lashes

Najnowsza linia brązowych rzęs Brown Line Noble Lashes to produkt dla pań ceniących naturalne podkreślenie oka. Łagodniejszy od czerni brąz sprawdzi się idealnie dla kobiet o włosach blond, a także rudych czy jasnobrązowych. Lekkie i delikatne profesjonalne rzęsy są doskonale wyprofilowane i zapewniają piękne podkręcenie, co przy ich naturalnej barwie daje efekt harmonijnego wyglądu oprawy oczu. Model Brown Line D 0,05 jest dostępny w stylowych, białych opakowaniach, a rzęsy są zamocowane na specjalnej taśmie z technologią Clean Peel, która nie pozostawia na włoskach śladów kleju. Ekologiczne opakowania Mix zawierają 13 rzędów rzęs o długości 6-13 mm.

Urok barw natury

Kiedy wykonany makijaż zbyt mocno odróżnia się od typu urody, wygląda wyjątkowo nienaturalnie. Dlatego warto zadbać o właściwy dobór kolorystyki, tym bardziej że w szerokim asortymencie kosmetyków znajduje się wiele odcieni różnorodnych barw, które można dopasować do typu cery, koloru włosów czy oczu. Profesjonalna stylistka chętnie pomoże przy wyborze właściwego odcienia rzęs dla klientki, dopasuje również ich grubość, profil i długość tak, by całość prezentowała się elegancko i harmonizowała z naturalną urodą kobiety.

Polecamy