Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Stylistka rzęs – profesja dla cierpliwych

Nie jest to jednak zawód dla wszystkich, wymaga bowiem cierpliwości, precyzji i usposobienia, które sprawi, że obsługiwana klientka będzie się czuć podczas zabiegu bezpiecznie, spokojnie i z przyjemnością powróci kolejny raz, by skorzystać z usług firmy. Nie każdy potrafi z tak dużą dokładnością i cierpliwością spędzić kilka godzin dziennie na aplikacji maleńkich i cieniutkich włosków, by zdobiły oko w jak najnaturalniejszy sposób.

Szkolenia i kursy Noble Lashes

Kiedy wybór zawodu jest już pewny, a kandydatka odnajduje w sobie wszystkie niezbędne cechy, przyjazne wykonywaniu tej profesji, wówczas niezbędne staje się odpowiednio przeprowadzone szkolenie. Firma Noble Lashes oferuje zajęcia prowadzone przez wykwalifikowane instruktorki z długoletnim stażem. Szkolenia obejmują zarówno wiedzę teoretyczną, jak i zdobycie praktycznych umiejętności. Wysoki poziom kursów zapewnia certyfikat ISO, jaki posiada nasza firma, świadczący o zachowaniu należytych standardów jakości dotyczących szkoleń i usług. Kursanci mają do dyspozycji w pełni wyposażone stanowiska pracy zarówno na zajęciach indywidualnych, jak i grupowych.

Przyjazny naturze brąz z nowej linii rzęs Brown Line Noble Lashes

Seria Brown Line Noble Lashes to rzęsy w głębokim brązowym kolorze, który jest sprzyjający dla naturalnych odcieni cery i oczu pań o włosach blond, rudym czy jasnobrązowym. Nie stanowi zbyt dużego kontrastu, a jednocześnie wyróżnia oprawę oka i nadaje spojrzeniu głębi. Szybkie pobieranie rzęs z opakowania zapewnia specjalna taśma z technologią Clean Peel, która nie pozostawia na rzęsach śladów kleju, a jej jasny kolor daje kontrastujące tło, ułatwiające pracę stylistce. Opakowania są wykonane z ekologicznej tektury, a wewnątrz znajduje się 12 pasków w przypadku pudełka z pojedynczymi rozmiarami lub 13 pasków w wersji Mix.

Polecamy