Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Produkty Noble Lashes w salonie stylizacji rzęs

W naszym sklepie znajdują się lampy doskonale oświetlające miejsce pracy stylistki, profesjonalna odzież, kuferki na kosmetyki, a także zestawy startowe czy treningowe dla pań rozpoczynających przygodę z zawodem stylistki. Noble Lashes to też wiele rodzajów sztucznych rzęs, stosowanych do różnych metod przedłużania i zagęszczania. Proponujemy także przydatne materiały reklamowe oraz czasopisma branżowe, gdzie każdy znajdzie nowinki i mnóstwo fachowych porad z branży beauty.

Przedłużanie rzęs – sposób na piękno i wygodę

Stylizacja rzęs to usługa, z której można obecnie skorzystać w profesjonalnym salonie stacjonarnym lub mobilnym. Piękne, długie i gęste rzęsy powstają po doklejeniu do naturalnych włosków sztucznych rzęs nadających szczególnej wyrazistości spojrzeniu. Niepotrzebne staje się używanie tuszu, rzęsy bowiem prezentują się wystarczająco pięknie, a sam makijaż zajmuje dużo mniej czasu. Nowoczesne sztuczne rzęsy nie obciążają i dają komfort użytkowania, a brak tuszu pozwala na swobodne kąpiele czy pływanie.

Nowoczesne rzęsy Brown Line

Barwy nowej linii rzęs Brown Line Noble Lashes to głęboki brąz sprzyjający naturalnej urodzie pań o włosach blond, rudych, a także jasnobrązowych. Model Brown Line D 0,07 ma wyjątkowo duży skręt, który nadaje spojrzeniu zmysłowości i uroku. Kolor brązowy nie kontrastuje z naturalną urodą kobiet o jasnej cerze i jasnych włosach, a jednocześnie skutecznie podkreśla wyrazistość oprawy oka. Rzęsy są łatwe do odklejenia dzięki zastosowaniu specjalnej taśmy z technologią Clean Peel, która nie pozostawia na nich śladów kleju. Jasny kolor paska daje kontrastujące tło, ułatwiając i przyspieszając pracę stylistki. Białe opakowania są wykonane z tektury, a wewnątrz znajduje się 12 pasków w pudełku z pojedynczymi rozmiarami lub 13 pasków w opakowaniu Mix.

Polecamy