Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Stylistka rzęs – szkolenia

Już na początku poszukiwania odpowiedniego szkolenia czy kursu warto zwrócić uwagę na ilość godzin przeznaczonych na naukę umiejętności niezbędnych do rozpoczęcia nowej pracy. Firma Noble Lashes, spełniając oczekiwania pań pragnących zmienić zawód, organizuje w wielu miastach Polski kursy i szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Zajęcia mogą odbywać się w grupie lub indywidualnie, a kursanci mają do dyspozycji stanowiska pracy odpowiednio wyposażone w niezbędny sprzęt i akcesoria.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonany przez profesjonalną stylistkę gwarantuje nie tylko doskonałe efekty, ale jest też dla klientek bezpieczny. Mając do dyspozycji wygodne i dostosowane do pracy łóżko z ergonomiczną poduszką, właściwe oświetlenie oraz produkty, sprawdzone i znane przez stylistkę, może ona zaproponować klientce odpowiednie dla jej potrzeb kosmetyki. Dodatkowym atutem jest doświadczenie i wiedza na temat właściwie dobranej grubości, długości i profilu rzęs, tak, by efekt końcowy nie wyglądał karykaturalnie ani sztucznie. Niezwykle istotne jest przeprowadzenie próby uczuleniowej u osób wrażliwych i skłonnych do alergii, używane kleje i preparaty mogą bowiem je wywołać.

Nowa linia rzęs Brown Line

Model Brown Line C 0,10 jest dostępny w paletkach z jednakowymi rozmiarami (zawiera 12 pasków) lub z różnymi, w opakowaniach Mix (13 pasków). Sztuczne rzęsy są przyklejone na taśmie ze specjalną technologią Clean Peel, która nie pozostawia na nich śladów kleju. Taśma ma jasne tło, przez co praca stylistki jest łatwiejsza i szybsza. Brązowa barwa rzęs tworzy stylizację zbliżoną do naturalnej, wyraźnej oprawy oczu.

Polecamy