Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Zawód stylistki rzęs – cienie i blaski

Jednak, jak każda działalność, tak i prowadzenie salonu stylizacji rzęs wymaga poświęceń. Wszystkie czynności w pracy stylistki są wykonywane głównie na siedząco, co mocno obciąża kręgosłup. Precyzyjne i czasochłonne doklejanie rzęs wykonywane w sztucznym świetle i oparach kleju, również może wpłynąć negatywnie na samopoczucie. Dlatego warto skorzystać nie tylko z możliwie jak najczęstszych spacerów i ruchu na świeżym powietrzu, ale i maseczek na usta z filtrem węglowym, oczyszczającym wdychane powietrze.

Pielęgnacja rzęs po zabiegu przedłużania i zagęszczania

Aby utrzymać doskonałe efekty przedłużania i zagęszczania rzęs, należy stosować się do zaleceń podanych przez stylistkę zaraz po wykonaniu zabiegu. Nawet najlepiej wykonana aplikacja nie wytrzyma zbyt długo, jeśli klientka w ciągu 48 godzin od wizyty w salonie, pójdzie skorzystać z solarium, basenu czy sauny. Zabronione jest wówczas także malowanie, dotykanie czy rozczesywanie rzęs. Również wykonywanie maseczek, a nawet ćwiczenia fizyczne wywołujące kropelki potu mogą zaszkodzić doklejonym rzęsom.

Brązowe rzęsy dla pań o jasnych włosach

Rzęsy idealnie dopasują się do typu urody pań o włosach blond, rudych czy jasnobrązowych, pięknie podkreślą ich naturalne walory i nie będą wyglądać zbyt kontrastowo na tle jasnej cery. Rzęsy są umieszczone na taśmie z formułą Clean Peel, gwarantującą pobieranie ich bez pozostałości kleju na włoskach. Lekkie i delikatne rzęsy są pakowane w tekturowych, ekologicznych pudełkach po 12 pasków w pojedynczych rozmiarach lub 13 pasków w opakowaniu Mix.

Polecamy