Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Efektowne przedłużanie rzęs 

Efekt ten można uzyskać poprzez dobranie odpowiednich rzęs oraz profesjonalnych produktów. Warto podczas ich wyboru kierować się jakością, aby efekt był zarówno bezpieczny, jak i zadowalający. Odpowiednie dobranie sprawi, że doskonale będą się sprawdzać zarówno w domu, jak i profesjonalnym salonie kosmetycznym. Profesjonalne rzęsy oraz produkty do ich przedłużania znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Zabieg przedłużania rzęs – eleganckie i bezpieczne dopełnienie makijażu  

Proces przedłużania rzęs nie jest trudnym zabiegiem jednak ważne, aby zachować przy nim pewne zasady bezpieczeństwa. Niezależnie od wybranej metody warto dobrać do niej profesjonalne kosmetyki, które nie tylko sprawdzą się w domu, ale także w kwalifikowanym salonie kosmetycznym. Jeżeli nie wiesz, jakie rzęsy i produkty do liftingu będą Ci potrzebne, to skorzystaj z naszego bloga. Znajdziesz na nim dużą ilość pomocnych informacji i porad, które ułatwią Ci wybór metody, produktów oraz ułatwią odpowiedni dobór pęset do metody przedłużania i rodzaju rzęs.

Rzęsy Brown Line C 0,15 Brown – profesjonalny produkt do makijażu oka 

Niezależnie, czy postanowisz odwiedzić salon przedłużania rzęs, czy też wykonać ten zabieg we własnym domu, warto wybrać rzęsy odpowiednie do Twoich potrzeb. Świetnym rozwiązaniem mogą okazać się Brown Line C 0,15 Brown, które są idealne na każdą okazję. Głęboki brązowy kolor oraz wzbogacenie ich w innowacyjną technologię foli zapobiega pozostawaniu kleju na powiekach. Całość tworzy naturalny i nieprzerysowany efekt, który podkreśla naturalną barwę tęczówki. Produkty tej firmy charakteryzują się niezwykłą lekkością i delikatnością, dzięki czemu nie obciążają naturalnych rzęs.

Polecamy