Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Przedłużanie rzęs – zabieg całkowicie bezpieczny 

Świetnym rozwiązaniem jest zabieg przedłużania, który nie tylko jest całkowicie bezpieczny, ale także prawidłowo wykonany wygląda estetycznie i w elegancki sposób podkreśli Twój typ urody. Zachowanie poprawnych zasad korzystania oraz użycie profesjonalnych produktów sprawiają, że zabieg ten jest całkowicie bezpieczny. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości kosmetyków i akcesoriów do przedłużania rzęs.

Idealne dopełnienie każdego makijażu

Idealnym dopełnieniem każdego makijażu są rzęsy. Jednak nie każda kobieta została obdarowana przez naturę tak, aby była z nich zadowolona, dlatego dobrym rozwiązaniem jest zabieg przedłużania rzęs. Aplikacja przebiega szybko i bez problemu, dlatego można ją wykonywać zarówno w domu, jak i profesjonalnym salonie kosmetycznym. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, zajrzyj na naszego bloga, na którym znajdziesz wszystkie ważne informacje dotyczących zabiegów na rzęsy oraz akcesoriów do nich potrzebnych.

Rzęsy Brown Line C 0,15 Black Brown – elegancja i styl w jednym 

Przedłużanie rzęs Brown Line C 015 Black Brown jest niezwykle łatwe. Wystarczy dobrać odpowiednią pęsetę oraz klej, który w kilka sekund zaschnie i przymocuje rzęsy. Efekt dzięki pięknej i intensywnej barwie jest naturalny, a oko oraz kolor tęczówki niezwykle podkreślone. Lekkie i delikatne nie obciążają, dlatego noszenie ich przez dłuższy czas nie powoduje dyskomfortu. Rzęsy Brown Line C 015 Black Brown można aplikować każdą metodą, a efekt przedłużenia będzie utrzymywał się długo.

Polecamy