Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Przedłużanie rzęs – eleganckie i bezpiecznie dopełnienie makijażu 

Cały proces będzie świetnym dopełnieniem makijażu, jeżeli zachowasz wszystkie zasady bezpieczeństwa oraz użyjesz do niego profesjonalnych produktów. Możesz je znaleźć w ofercie naszego sklepu, gdzie dajemy pełną gwarancję wysokiej jakości składników niezagrażających zdrowiu. Informacje na temat poprawnego przedłużania rzęs znajdziesz na naszym blogu.

Eleganckie i naturalnie wyglądające rzęsy w kilka minut 

Rzęsy Brown Line D 0,10 Black Brown to piękne rzęsy przypominające te naturalne. Elegancki czarny kolor doskonale podkreśla kolor tęczówki i tworzy z okiem wyjątkową całość. Stworzone z myślą o potrzebach współczesnych kobiet, dlatego są niezwykle lekkie i delikatne, co nie obciąża powieki ani naturalnych rzęs. Łatwość w aplikacji zapewnia pełen komfort ich przyklejania, dzięki czemu Brown Line D 0,10 Black Brown można aplikować zarówno w salonie przedłużania rzęs, jak i w domowym zaciszu.

Brown Line D 0,10 Black Brown – estetyczne przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęsami Brown Line D 0,10 Black Brown należy do łatwych i szybkich zabiegów. Delikatna i lekka budowa, jaką się charakteryzują, pozwala na bezproblemową aplikację na powiece przy użyciu sekundowego kleju. Polimeryzacja przebiega szybko, dzięki czemu bardzo dobrze się trzymają, nie obciążając przy tym naturalnych rzęs. Jako nieliczne zostały wzbogacone w technologię Clean Peel, która w postaci folii nie pozostawia żadnych śladów po odklejeniu. Dodatkowo rzęsy Brown Line D 0,10 Black Brown zostały zapakowane w ekologiczne opakowanie, co przyczynia się do dbania o środowisko.

Polecamy