Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Bezpieczne i efektywne przedłużanie rzęs 

Efekt powinien tworzyć idealną całość, dzięki czemu makijaż zostanie dopełniony, a oko pięknie podkreślone. Musisz jednak pamiętać, aby zabieg ten został wykonany w profesjonalny sposób za pomocą odpowiednich produktów. Wszystko, co niezbędne do prawidłowego wykonania zabiegu przedłużania rzęs znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Modny zabieg dla każdej kobiety

Zabieg przedłużenia rzęs powinien dodawać urody, dlatego podczas jego wykonywania warto skorzystać z profesjonalnych i przeznaczonych do tego produktów. Niezastąpioną pomocą mogą także okazać się dobre rady stylistyki i nasz blog, dzięki któremu zapoznasz się między innymi z podstawowymi pojęciami takimi jak lifting rzęs, lash box czy polimeryzacja kleju. 

Rzęsy idealne do każdego makijażu

Nieważne, czy chcesz kupić rzęsy dla siebie, czy też do profesjonalnego salonu kosmetycznego, ich wybór powinien być przemyślany. Warto wybrać produkty z jak najlepszym składem, z których korzystanie będzie przyjemne i bezpieczne. Zasady bezpieczeństwa są szczególnie ważne w przypadku zabiegu przedłużania rzęs, dlatego polecamy firmę Noble Lashes, której produkty są nie tylko wysokiej jakości, ale także nie szkodzą zdrowiu. Wśród nich dużą popularnością cieszą się sekundowe kleje oraz rzęsy Brown Line C 0,10 Black Brown.

Brown Line C 0,10 Black Brown – rzęsy idealne 

Rzęsy Brown Line C 0,10 Black Brown cechują się niezwykłą lekkością i delikatnością. Dzięki zastosowaniu specjalnego kleju estetycznie trzymają się na powiece, dodając naturalnym rzęsom niepowtarzalnego uroku. Jako nieliczne z tego typu produktów mają specjalnie wyposażoną w nowoczesną technologię Clean Peel folie, która nie pozostawia śladów po odklejeniu. Rzęsy Brown Line C 0,10 Black Brown są niezawodne i niezastąpione do każdego makijażu.

Polecamy