Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Efektowne przedłużanie rzęs w niedługim czasie 

Jednak niewiele z nich zastanawia się nad procesem, który zachodzi podczas aplikowania syntetycznych rzęs. Przed zabiegiem przedłużania rzęs warto zapoznać się z różnymi metodami ich aplikacji. Niezależnie od wybranego rodzaju rzęs i sposobu ich przyklejenia wskazane jest zastosowanie profesjonalnych produktów oraz skorzystanie z pomocy wykwalifikowanej osoby.

Zabieg ułatwiający codzienny makijaż 

Przedłużenie rzęs to nic innego jak ułatwienie każdej kobiecie codziennego makijażu. Łatwa aplikacja i sekundowy klej mogą zdziałać cuda, kiedy nie ma się czasu na długie siedzenie przed lustrem. Zabieg przedłużania rzęs to także chwila dla siebie. Wizyta u stylistki rzęs będzie dla każdej kobiety chwilą relaksu i odpoczynku. Ponadto efekt podkreśli urodę, dzięki czemu każda kolejna wizyta będzie mile wyczekiwana. Przed każdym zabiegiem należy dowiedzieć się, czy produkty używane do jego wykonania są bezpieczne i wysokiej jakości, gdyż tylko takie dają gwarancję pozytywnego efektu.

Jakie rzęsy syntetyczne wybrać 

Wybór odpowiednich rzęs jest bardzo ważny. Dobrze dopasowana długość, grubość czy sposób aplikacji nie tylko ułatwią stylistce pracę, ale także zapewnią komfort podczas noszenia. Jedną z najbardziej cenionych firm oferujących produkty do zabiegu przedłużania jest Noble Lashes. W swojej ofercie mają dostępne w naszym sklepie rzęsy Brown Line D 0,07 Black Brown znane ze swojej niebywałej delikatności i lekkości. Jako nieliczne zostały wzbogacone w folie wykonaną w technologii Clean Peel, która nie pozostawia śladu po kleju. Intensywna barwa zapewnia eleganckie podkreślenie oczu, dzięki czemu makijaż zawsze wygląda efektownie.

Polecamy