Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Efektowny zabieg podkreślający naturalną urodę 

Jednak w ostatnim czasie dużą popularność zyskało ich wykonywanie w domowym zaciszu, dlatego wiele firm stworzyło rzęsy wysokiej jakości, które bez problemu można aplikować we własnym domu. Wśród takich produktów są Brown line C 0,07 Black Brown, które charakteryzuje niezwykle delikatna budowa i niepowtarzalna lekkość. Ponadto bardzo ładnie się prezentują, dzięki czemu oprawa oczu nie wygląda na przerysowaną.

Rzęsy Brown line C 0,07 Black Brown – idealny dodatek do makijażu

Przebieg zabiegu przedłużania rzęs jest łatwym procesem, jeżeli używa się do niego profesjonalnych i wysokiej jakości produktów. Zastosowanie rzęs takich jak Brown line C 0,07 Black Brown daje gwarancję pełnego bezpieczeństwa i satysfakcji. Stworzone z myślą o wymagających kobietach, które dużą uwagę poświęcają nienagannemu wyglądowi. Wzbogacone zostały w folie wykonaną nowoczesną technologią Clean Peel, dzięki czemu klej nie pozostawia żadnych śladów po usunięciu rzęs.

Doskonały dodatek do każdego makijażu

Rzęsy Brown line C 0,07 Black Brown zaaplikowane sekundowym klejem bardzo dobrze się trzymają. Lekka budowa nie obciąża powiek, dzięki czemu noszenie ich przez dłuższy czas jest niezwykle komfortowe. Duże zainteresowanie właśnie tymi rzęsami sprawia, że warto przed ich zastosowaniem zapoznać się z wiadomościami związanym z zabiegiem przedłużania rzęs. Świetnym źródłem wiedzy jest nasz blog, który doskonale wprowadza czytelnika w świat rzęs, metod przedłużania, liftingu oraz w zagadnienia dotyczące podstawowych akcesoriów niezbędnych w zabiegach związanych z rzęsami.

Polecamy