Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Rzęsy Russian Volume Premium Mini C 0,05

Prezentowane rzęsy Russian Volume Premium Mini C 0,05 powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej profesjonalnej stylistki, której zależy na pięknym podkreślaniu spojrzeń swoich klientek. Model ten został stworzony do perfekcyjnego wykończenia każdej stylizacji. Cechą charakterystyczną oferowanych rzęs jest ich budowa. Pojedyncze włoski zwężają się u podstawy, dzięki czemu tworzenie cudownych kępek staje się dużo łatwiejsze. Co ważne, rzęsy można stosować w jednej aplikacji z innymi modelami, co czyni je bardzo praktycznym i uniwersalnym wyborem.

Praktyczna paletka rzęs Russian Volume Premium Mini C 0,05

W paletce Russian Volume Premium Mini C 0,05 znajdują się różne rozmiary rzęs do wyboru (5, 6, 7, 14, 15 oraz 16), dzięki czemu nadają się one idealnie do uzupełnienia aplikacji. Każda stylizacja, w której wykorzystasz prezentowane rzęsy, będzie nie tylko łatwa i szybka dla Ciebie, ale także komfortowa dla Twojej klientki. Włoski typu Russian Volume Premium są bardzo lekkie, delikatne i wygodne w noszeniu, a ich piękny profil i niesamowita miękkość z pewnością zachwycą każdą kobietę marzącą o niesamowitym spojrzeniu.

Pięknie podkreślone spojrzenie tylko z rzęsami Noble Lashes

Jedną z najważniejszych zalet rzęs Russian Volume Premium Mini C 0,05 jest fakt, iż pięknie komponują się z naturalnymi włoskami, co sprawia, że efekt jest wspaniały i bardzo wyrazisty. Dzięki nim oko po stylizacji nabiera zupełnie nowego wymiaru. Warto wiedzieć, że metoda objętościowa jest znacznie bardziej efektowna niż stylizacja rzęs 1 do 1, dlatego wykorzystując prezentowany model, bez wątpienia spełnisz oczekiwania najbardziej wymagających klientek, które po zabiegu poczują się luksusowo.

Polecamy