Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Rzęsy Russian Volume Premium Mini C 0,07

Ich unikalna budowa sprawia, że z wielką łatwością układają się w niesamowite i zjawiskowe wachlarze rzęs. Ponadto, wysoka jakość i staranne wykonanie sprawiają, że włoski nie ulegają odkształceniom, co jest niezwykle istotne podczas każdej stylizacji. 

Rzęsy Russian Volume Premium Mini C 0,07 oczarują Twoje klientki

Prezentowane rzęsy Russian Volume Premium Mini to nie tylko sposób na piękne spojrzenie, ale także gwarancja łatwej i szybkiej aplikacji. Stylizacja rzęs wykonana przy użyciu tego modelu zapewnia również komfort i wygodę w noszeniu, co dodatkowo przyczyni się do pełnego zadowolenia Twoich klientek. Warto również zwrócić uwagę na praktyczne zalety tych rzęs. Zostały one umieszczone w opakowaniu, które pozwala zachować porządek podczas stylizacji, a także stanowi dodatkową ochronę dla delikatnych włosków. Co więcej, rzęsy są delikatnie przyklejone za pomocą taśmy do spodu opakowania, dzięki czemu można je z łatwością odkleić - zarówno pojedyncze sztuki, jak i kilka włosków jednocześnie. W paletce znajdują się rozmiary do wyboru, które idealnie sprawdzą się do uzupełnienia aplikacji, czyli 5, 6, 7, 14, 15 oraz 16.

Rzęsy Russian Volume Premium - sposób na piękne i zalotne spojrzenie

Model Russian Volume Premium Mini daje uczucie luksusu, a efekt stylizacji jest w stanie zachwycić nawet najbardziej wymagające klientki. Wszystko dlatego, że prezentowane rzęsy charakteryzują się pięknym profilem, niesamowitym połyskiem i wspaniałą miękkością. Dodatkowo rewelacyjnie komponują się z naturalnymi rzęsami i są bardzo elastyczne. Sprawdzą się u wszystkich kobiet, którym zależy na wyrazistym i wielowymiarowym spojrzeniu. Rzęsy sprawią, że będzie się ono prezentowało kusząco i zalotnie.

Polecamy