Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Rzęsy Russian Volume Premium Mini D 0,10

Prezentowany model jest przeznaczony do wykonywania metody objętościowej, mającej na celu optyczne zagęszczenie i pogrubienie rzęs przy jednoczesnym braku obciążenia naturalnych włosków.

Metoda Russian Volume - najlepszy sposób na uzyskanie pięknych i efektownych rzęs

Dostępne w naszym asortymencie rzęsy Russian Volume Premium Mini to doskonały wybór. Model ten wyróżnia się wysoką jakością, trwałością, a także wygodną aplikacją. Ponadto, rzęsy są bezpieczne i nie wywołują podrażnień, dzięki czemu klientki mogą przez długi czas cieszyć się efektownym wyglądem, który doda im pewności siebie. Rosyjskie rzęsy polecane są wszystkim paniom, które marzą o spektakularnym i wielowymiarowym spojrzeniu. Ze względu na ich kształt, który zwęża się u podstawy, każda stylistka może w mgnieniu oka stworzyć z nich piękne kępki, które jeszcze lepiej podkreślą oko. 

Rzęsy Russian Volume o różnej długości

W prezentowanej paletce znajdują się różne długości rzęs, dzięki czemu każda stylistka może dobrać odpowiedni rozmiar włosków idealnie dopasowany do kształtu oka klientki. Podczas stylizacji wiele zależy od typu urody kobiety, a także od indywidualnych preferencji. Wiele pań oczekuje wyrazistego efektu, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Z pewnością właśnie takie spojrzenie możesz uzyskać, aplikując rzęsy z serii Russian Volume Premium. Są one miękkie, lekkie i delikatne, a także komfortowe w noszeniu. Ponadto, wyróżniają się pięknym połyskiem i profilem, który optycznie otworzy oko i sprawi, że będzie się ono wydawać większe, a spojrzenie bardziej kuszące - nawet bez makijażu.

Polecamy