Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Rzęsy Russian Volume Premium Mini C+ 0,07

Wyróżniają się na tle innych niesamowitą lekkością, dzięki której zupełnie nie czuć ich na oczach i są komfortowe w noszeniu przez długi czas. Ponadto, doskonale sprawdzają się do metod objętościowych, których głównym celem jest uzyskanie maksymalnego efektu pogrubienia i zagęszczenia. Rzęsy Russian Volume Premium Mini można układać w przepiękne wachlarze, które z pewnością oczarują każdą klientkę.

Stwórz najpiękniejsze stylizacje rzęs dzięki paletce Mini

Dostępne w naszym asortymencie rzęsy Russian Volume Premium Mini to najlepszy wybór. Włoski swoją strukturą przypominają naturalne rzęsy, dzięki czemu cudownie prezentują się na oczach. Po ich zastosowaniu spojrzenie nawet bez dodatkowego makijażu będzie zmysłowe i wyraziste. Czarny kolor doskonale dopełnia efekt stylizacji, a piękny profil sprawia, że oko wydaje się większe, niezależnie od kształtu.

Perfekcyjna aplikacja i pięknie podkreślone spojrzenie

Rzęsy Russian Volume Premium Mini C+ 0,07 zostały stworzone z myślą o perfekcyjnym wykończeniu aplikacji. Zamknięte w praktycznej paletce są bardzo łatwe i wygodne w aplikacji. Rzęsy zwężają się u podstawy, dzięki czemu można za ich pomocą tworzyć piękne kępki i spełniać wymagania i oczekiwania klientek, które całe życie marzyły o kuszącym spojrzeniu. W paletce Mini znajduje się kilka rozmiarów rzęs do wyboru (5, 6, 7, 14, 15 oraz 16), co pozwala na szybkie uzupełnienie każdej aplikacji. Elastyczność i miękkość rzęs sprawia, że wspaniale komponują się z naturalnymi włoskami, a oko po stylizacji nabiera zupełnie nowego wymiaru. Model jest uniwersalny i można go łączyć w jednej aplikacji z innymi rzęsami.

 
Polecamy