Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Rzęsy Russian Volume Premium Mini C+ 0,10

Włoski są niezwykle miękkie i delikatne, a swoją strukturą przypominają naturalne rzęsy. Czarny kolor, piękny skręt i wspaniały połysk sprawiają, że każda Twoja klientka poczuje się wyjątkowo po ich aplikacji. Rzęsy są zamknięte w wygodnej paletce, która ułatwia stylizację i wzorowo chroni włoski przed uszkodzeniem.

Rzęsy Russian Volume - idealne do metody objętościowej

Prezentowane rzęsy Russian Volume Premium Mini C+ 0,10 zostały stworzone z myślą o metodach objętościowych, które mają na celu maksymalne zagęszczenie i pogrubienie rzęs. Włoski znajdujące się w paletce są delikatnie przyklejone do spodu opakowania za pomocą specjalnej taśmy, dzięki której ich odklejanie nie sprawia trudności i nie naraża ich na uszkodzenie podczas aplikacji. Zwężający się kształt u podstawy każdej rzęsy sprawia, że można dzięki nim stworzyć piękne kępki, doskonale podkreślające każde spojrzenie.

Wyczaruj magiczne spojrzenie na każdym oku

Rzęsy z serii Russian Volume są dedykowane kobietom, które lubią bardziej wyrazisty efekt niż w przypadku metody 1:1. Oko po ich aplikacji nabiera zupełnie nowego wymiaru, bez względu na kształt i wielkość. Ponadto, rzęsy można stosować w jednej aplikacji z innymi modelami, a ich miękkość i delikatność sprawiają, że są bardzo komfortowe w noszeniu i zupełnie nie czuć ich na oku. Podaruj luksus swoim klientkom i spełnij ich marzenia o hipnotyzującym spojrzeniu. Rzęsy Russian Volume Premium powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego salonu, w którym wykonywane są zabiegi przedłużania rzęs w oparciu o najwyższą jakość i staranność.

Polecamy