Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Przyspieszacz do kleju Absolute Fast 15 ml

Odpowiednie przygotowanie rzęs do zabiegu stylizacji to podstawowa czynność, dzięki której możemy uzyskać efektowną i trwałą aplikację. W tym celu warto zaopatrzyć się w profesjonalne kosmetyki. Oprócz klasycznego cleanera i primera polecamy rozważyć zakup przyspieszacza do kleju. Absolute Fast o pojemności 15 mililitrów to najwyższej klasy produkt zapewniający bardzo szybkie wiązanie kleju i poprawiający trwałość aplikacji. W szczególności polecany stylistkom, które cenią czas pracy poprzez szybkie wykonywanie zabiegu.

Absolute Fast - przedłużanie rzęs 

Preparat przyspieszający wysychanie kleju Absolute Fast

Absolute Fast dostępny w ofercie sklepu Noble Lashes jest produktem stosowanym w celu szybszego wiązania kleju. Ze względu na swoje doskonałe właściwości przyspieszające wiązanie sprawdza się w przypadku zabiegów wykonywanych metodą objętościową. Oprócz tego wykazuje także właściwości oczyszczające oraz odtłuszczające. Tworzy on specjalną powłokę ochronną, która sprawia, że rzęsy lepiej się układają, a aplikacja jest dużo trwalsza. Preparat podczas aplikacji daje uczucie delikatnie orzeźwiającego, różanego aromatu.

Jak poprawnie stosować przyspieszacz do kleju Absolute Fast?

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów do aplikacji rzęs, tak również podczas pracy z preparatem przyspieszającym wysychanie kleju Absolute Fast należy zachować odpowiednie środki ostrożności. Przede wszystkim nie powinien mieć on bezpośredniego kontaktu z okiem. Należy nakładać go bezpośrednio na rzęsy, po ich ówczesnym oczyszczeniu płynem do demakijażu Noble Lashes oraz nałożeniu primera. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem oraz bardzo korzystnymi cenami.

Polecamy