Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Pojemnik na klej od Noble Lashes

Każda stylistka rzęs wie, jak ważną rolę w jej pracy odgrywa klej do rzęs. Aby cieszyć się jego właściwościami na dłużej, warto zadbać o jego odpowiednie przechowywanie. Możesz to zrobić z naszym profesjonalnym pojemnikiem na klej od Noble Lashes. Prezentowany produkt pozwoli wydłużyć termin przydatności każdego kleju do stylizacji rzęs i utrzymać jego świeżość przez odpowiednio długi czas. Sprawdź, jakie korzyści wiążą się z zakupem tego wysokiej jakości produktu!

Zalety pojemnika na kleje Noble Lashes

Dlaczego pojemnik na klej Noble Lashes jest tak wyjątkowy? Przede wszystkim ułatwia przechowywanie kleju i wydłuża termin jego przydatności, chroniąc przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Został oparty na innowacyjnej formule “vacuum”, która odsysa zbędne powietrze, a dzięki szczelnemu zamknięciu uniemożliwia jego cyrkulację, która mogłaby negatywnie wpłynąć na kondycję kleju. Odpowiednio dobrany czarny kolor pojemnika nie przepuszcza szkodliwych dla kleju promieni słonecznych, zachowując jego świeżość na dłużej.

Zachowaj świeżość kleju na dłużej, wybierając praktyczny pojemnik z oferty Noble Lashes

Kleje wykorzystywane do zabiegu stylizacji rzęs powinny być przechowywane w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu. Takie cechy ma oferowany przez nas nowoczesny pojemnik na klej od Noble Lashes. Dzięki niemu Twoje ulubione produkty będą przechowywane w pełni bezpiecznym miejscu, a Ty będziesz mogła cieszyć się ich dobrą kondycją znacznie dłużej. To praktyczne rozwiązanie, które nie zajmuje dużo miejsca, zmieści się w każdej szafce czy szufladzie. Wysokość wynosi 9,5 cm, natomiast jego średnica to 7,5 cm. W jednym pojemniku schowasz nawet 8 klejów.

Polecamy